قوانین و مقررات فروشگاه فایل گستر

 کلیه خریداران  فروشگاه فایل گستر موظف به رعایت کامل قوانین و مقررات خرید فروشگاه فایل گستر می باشند. این شرایط جامع و کامل نبوده و فروشگاه فایل گستر حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وب سایت رسمی خود با آدرس  filegostar.com را برای خود محفوظ  می دارد.

کاربران گرامی‌ لطفا موارد زیر را مطالعه فرمائید تا با شرایط و خدمات فروشگاه اینترنتی فایل گستر  آشنا شوید.

بند ۱:این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می‌باشد.  در همین راستا کاربر نیز موظف است به قوانین مربوط به کاربر در فضای مجازی نیز پایبند باشد.

بند ۲:ثبت نام یا خرید از سایت فایل گستر به معنای پذیرفتن تمام شرایط و قوانین در این فروشگاه می‌باشد. از این رو سایت فایل گستر  نیز خود را موظف می‌داند تا بیش از پیش خدماتی مناسب و در خور شایسته برای شما کاربران و مشتریان را فراهم آورد.

این خدمات شامل مورد زیر می‌باشد:

 ارائه بهترین محصولات: این سایت خود را موظف می داند در ارائه محصولات کلیه استانداردها را رعایت نموده و محصولات خود را با کیفیت و کمیت مناسبی در اختیار کاربران و مشتریان خود قراردهد.

پرداخت آنلاین: کاربر پس از انتخاب کالا و ثبت سفارش و انتخاب درگاه، وارد درگاه بانک مربوطه میشود و پس از اتمام عملیات بانکی‌ به صفحه مورد نظر جهت دانلود بصورت اتوماتیک هدایت می شود. برای خرید به این روش شما باید از قبل رمز دوم کارت بانکی‌ خود را در دسترس داشته باشید. در صورت عدم پاسخگویی از طرف بانک، میتوانید با تلفن و یا از طریق پست الکترونی یا تیکت به پشتیبانی، ما را از مشکل پیش آماده مطلع سازید. در صورت نیاز، به شما شماره حساب یا شمارهٔ ۱۶ رقمی‌ کارت‌های عضو شتاب داده میشود تا خرید شما با سرعت بیشتری مراحل خود را طی‌ کند

بند ۳:نظرت باید در چارچوب اصول زیر باشد:

۱- نظرات ثبتی کاربر باید به زبان فارسی درج شود. به نظراتی که با حروف انگلیسی ثبت شده اند و یا به زبان انگلیسی نوشته شده اند ترتیب اثر داده نمی‌شود.

۲- فقط در مورد همان کالا یا محصول نظرات خود را بیان نمائید.

۳- فروشگاه فایل گستر هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت نظرات کاربران ندارد. لذا از کاربران تقاضا میشود نظرات را ملاک خود برای خرید کالا قرار ندهند. تماس با کارشناسان شرکت بهترین راهنما برای شما می‌باشد.

۴- از هرگونه توهین، استفاده از الفاظ رکیک و تبلیغ فروشگاهای دیگر جدا خوداری نمائید.

۵- اگر سوالی که کاربر در رابطه با محصول می‌پرسد، نیاز به توضیح بیشتر داشته باشد، جداگانه و با ارسال ایمیل به ایشان پاسخ داده میشود.

۶- برای ارسال نظر، نام کاربری ارسال کننده نظر الزامی می‌باشد.

۷- کاربر موظف است نظرات خود را با زبان نوشتاری درج نماید و از به کار بردن جملات با زبان محاوره خوداری نماید.

۸- لینک، ویدئو، عکس ویا هر نوع از روشهای تبلیغ جز خطوط قرمز فروشگاه فایل گستر می‌باشد.

۹- اگر نظری بر خلاف اصول و چارچوب مقررات سایت باشد، از طریق ایمیل به کاربر هشدار داده میشود.

۱۰- اگر نظر کاربر با بخش مورد نظر همخوانی نداشته باشد، پس از پاسخگویی، آن نظر به بخش مرتبط با آن قسمت ارسال خواهد شد.

بند ۴:در حال حاضر نمایندگی نداریم

فروشگاه فایل گستر در هیچ نقطه‌ی از کشور نمایندگی‌ فروش ندارد. در صورت تصمیم مبنی بر ایجاد نمایندگی‌، از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

فروشگاه فایل گستر تنها با دامنه www.filegostar.com  فعالیت می کند.

بند ۵:اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود  لینک دانلود و یا ایمیل فاکتور خرید  از فایل گستر به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۶: کاربر میبایست به هنگام ثبت سفارش اطلاعات صحیح به خصوص ایمیل صحیح وارد نماید و در صورت بروز مشکل مسولیت با کاربر میباشد