بازدید: 804 بازدید

 

سامانه های پیامکی و پنل های ارسال پیامک انبوه و تبلیغاتی از ابتدا به صورت همگانی مورد استفاده نبودند و بیشتر مورد توجه سازمان ها و بانک ها و موارد مشابه و دولتی بود تا اینکه فروشگاه های بزرگ و برخی دفاتر و شرکت های تجاری و خدماتی خصوصی و دولتی نیز تصمیم گرفتند نکات خدماتی و موارد مربوط به دوران خاص فروش و ارائه خدمات خود را از طریق یک راه آسان و ارزان و در دسترس، بغیر از شیوه های تبلیغاتی پیشین را مورد بررسی و استفاده قرار دهند و بازخورد آن را دریافت نمایند. این راه استفاده از پنل های پیامکی بود!

پس از اجرای طرح پنل های پیامکی، این شروع طوفانی اولیه سبب شد تا به طور چشمگیری استفاده از پنل ها فراگیر شود وکم کم کسب و کار های نو و استارتاپ ها ی کوچک هم با استفاده از شیوه های مناسب از پنل های پیامکی استفاده نمایند.

استفاده از پنل های پیامکی به علت اینکه بسیار مقرون و به صرفه بود کم کم نمودار صعودی گرفت و مسیر محبوبیت خود را با سرعت طی نمود تا کم کم در میان مردم و کسب و کار ها جایگاه خود را کسب نماید.امروزه استفاه از پنل های پیامکی دیگر همانند گذشته با محدودیت های دولتی و سازمانی رو به رو نیست و هر شخی می تواند برای کسب و کار و اموری که نیاز به ارسال پیامک انبود دارد از پنل های پیامکی با قیمت مناسب و انواع مختلف استفاده نماید.

پنل های پیامکی محدودیت های چندانی ایجاد نمیکنند و شما می توانید برای آگاهی رسانی به مشتریان و افراد مختلف با یوه ای آسان آن ها را از حراجی ها ، اطلاعیه ها، دعوتنامه ها، تخفیف ها، خدمات و….. آگاه سازی کنید.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای